Przeprowadzam wywiady z ciekawymi kobietami, mamami, ponieważ inspirują mnie ich historie, zmagania z codziennością i szukanie własnego pomysłu na siebie. Pokazują, że każdy z nas ma swój sposób na poszukiwanie równowagi i spełnienia w życiu.

Znajdziesz tutaj również pocztówki z Barcelony – inspiracje i wskazówki jak można wprowadzić więcej luzu i spokoju do własnego życia.

Wywiad z Anią Aftowicz business & mindset coachem

Wspiera pełne pasji i ambitne kobiety, by zarabiały na tym, co kochają robić. Bardzo lubi się uczyć nowych rzeczy i ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Obecnie osiedliła się w Barcelonie razem ze swoim mężem i dwoma synami (4 i 6 lat) i spełnia marzenie o mieszkaniu blisko ciepłego morza. Rano można ją spotkać na joggingu przy plaży.

Wywiad z Dorotą Stolarek, Office and Controlling Manager

Dorota Stolarek to aktywna mama wesołej trójki, rodzinna podróżniczka i rękodzielniczka. Znajomi wołają na nią „Mysza”. To prawdopodobnie dlatego, że nie może usiedzieć w miejscu, choć mąż twierdzi, że to od szukania smakołyków (uwielbia orzechy i gorzką czekoladę). Zawodowo przelicza budżety, analizy finansowe, a hobbystycznie oczka na drutach. To właśnie robótki ręczne stały się jej pasją, o której pisze na blogu „Myszkowanie”.

Przewiń do góry